همایش راهبردهای طلایی مدیریت در صنعت سلامت

به گزارش دبیرخانه این رویداد، مهم‌ترین محورهای همایش راهبردهای طلایی مدیریت در صنعت سلامت و پزشکی شامل، برندینگ شخصی پزشکان، معرفی خدمات نوین در دیجیتال مارکت و برندینگ مجموعه های فعال در حوزه پزشکی و سلامت و مباحث مالی و مالیاتی ویژه مجموعه های سلامت و پزشکی است.  

گفتنی است مخاطبان این رویداد بصورت تخصصی جامعه پزشکی، بیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی و شرکت های تولیدکننده، صادرکننده، واردکننده تجهیزات پزشکی، مجموعه های نرم افزاری و خدمات پزشکی، شرکت های پیش رشد و رشد (پارک های علم و فناوری کل کشور)، کسب و کارهای نوپا و استارت آپ های پزشکی می باشد.

همچنین در کنار همایش راهبردهای طلایی مدیریت در صنعت سلامت و پزشکی، نمایشگاه جانبی جهت معرفی مجموعه های فعال در حوزه پزشکی و سلامت به سرمایه گذاران داخلی و ایجاد فضای مناسب جهت معرفی محصولات و دست آوردهای شرکت های دانش بنیان و ایجاد فضای مناسب جهت تعامل با علاقه مندان در این صنعت برگزار می گردد.

لازم به یادآوری است، در انتهای همایش پنل پرسش و پاسخ با موضوعیت مباحث مالی و مالیاتی طبق قوانین جدید سازمان امور مالیات کشور برای جامعه پزشکی در همایش مذکور برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

کد خبر : 0101

 

آخرین پست های Super User